Boys Basketball Scores
Class
Level
December
Tue
7
Wed
8
Thu
9
Fri
10
Sat
11
Houston County
Houston County
Lions
0-2
Northside Methodist Academy
Northside Methodist Academy
Knights
3-0
1:00 pm UTCNon League
Briarwood Christian
Briarwood Christian
Lions
1-1
Leeds
Leeds
Greenwave
0-0
10:30 pm UTCNon League
Victory Christian
Victory Christian
Lions
1-2
Alabama School for the Deaf
Alabama School for the Deaf
Silent Warriors
2-2
10:45 pm UTCNon League
Lee
Lee
Generals
5-0
Ardmore
Ardmore
Tigers
1-5
11:00 pm UTCLeague
Altamont
Altamont
Knights
1-4
Holy Family Catholic
Holy Family Catholic
Tornadoes
0-3
11:00 pm UTCLeague
Dadeville
Dadeville
Tigers
1-3
Beulah
Beulah
Bobcats
0-3
11:00 pm UTCLeague
Orange Beach
Orange Beach
Makos
3-3
Robertsdale
Robertsdale
Golden Bears
8-1
11:30 pm UTCNon League
Buckhorn
Buckhorn
Bucks
1-4
Austin
Austin
Black Bears
5-3
11:30 pm UTCNon League
Asbury
Asbury
Rams
4-2
Ider
Ider
Hornets
4-3
11:30 pm UTCNon League
Rain
Rain
Raiders
2-6
Murphy
Murphy
Panthers
3-1
11:30 pm UTCNon League
Aliceville
Aliceville
Yellowjackets
1-0
Bibb County
Bibb County
Choctaws
1-1
12:00 am UTCNon League
Red Bay
Red Bay
Tigers
4-1
Lamar County
Lamar County
Bulldogs
1-3
12:30 am UTCLeague
Victory Christian
Victory Christian
Lions
1-2
Alabama School for the Deaf
Alabama School for the Deaf
Silent Warriors
2-2
12:45 am UTCNon League
Benjamin Russell
Benjamin Russell
Wildcats
2-2
Opelika
Opelika
Bulldogs
1-2
1:00 am UTCNon League
Houston County
Houston County
Lions
0-2
Northside Methodist Academy
Northside Methodist Academy
Knights
3-0
1:00 am UTCNon League
Wilcox Central
Wilcox Central
Jaguars
1-3
Central
Central
Lions
1-3
1:00 am UTCNon League
Zion Chapel
Zion Chapel
Rebels
1-2
Houston Academy
Houston Academy
Raiders
2-2
1:00 am UTCNon League
Belgreen
Belgreen
Bulldogs
3-1
Vina
Vina
Red Devils
0-5
1:00 am UTCLeague
Stanhope Elmore
Stanhope Elmore
Mustangs
3-1
Tallassee
Tallassee
Tigers
0-1
1:00 am UTCNon League
Bryant
Bryant
Stampede
2-0
Holy Spirit Catholic
Holy Spirit Catholic
Titans
2-2
1:00 am UTCNon League
Elkmont
Elkmont
Red Devils
6-5
Rogers
Rogers
Pirates
3-6
1:00 am UTCNon League
Lee
Lee
Generals
5-0
Ardmore
Ardmore
Tigers
1-5
1:00 am UTCLeague
Sylvania
Sylvania
Rams
2-7
Sand Rock
Sand Rock
Wildcats
3-4
1:00 am UTCNon League
W.S. Neal
W.S. Neal
Eagles
1-6
W.S. Neal
W.S. Neal
Eagles
1-6
1:00 am UTCTournament